функција Производи

Нови пристигнувања

Топ гума специјализирана за гума тротоарите за повеќе од 8 години како водечки производител и трговско друштво комбо светот. Нашите главни производи се GYM кат, функционална кат, гумени трчање песна и градина систем. Имаме добра репутација за стабилна испорака, со висок квалитет, конкурентна цена и добра услуга. OEM е на располагање.

Топ гума е постојано развивање на нови и иновативни покритие гумени подни за глобалниот пазар, посветена на појавување на вашиот сајт со најпогодни и атрактивен подот. Ние во моментов се обезбедат услуги и производи за Велика Британија, Австрија, Германија, САД, Индија, Ирска, Шпанија, Белгија, Италија, Франција и Канада, Бразил, Африка и Азија земји. стандарден еден-стоп услуга на нашите клиенти за нашите носи високо задоволство во текот на целиот процес на купување. Професионална членовите на тимот се трпеливи и искусни за решавање на прашањата на клиентите во секое време. Секогаш ги одржуваме високо квалитетни производи и конкурентна цена на пазарот, слушање на нашите клиенти за нивните барања и ги советуваат идеално решение тротоарите. Нашата визија е да се обезбеди удобен услуга и најсоодветен подот.

 

Прочитајте повеќе >>
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце